€ 178 NOK/h brutto

Fizyczna praca w Norwegii przy rybach bez znajomości języka od zaraz Horten

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Horten
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Opublikowany: 27 lutego 2014 22:38

Zatrudnimy od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego przy hodowli rybnej. Sezon rozpoczyna się w Horten od marca 2014. Oferta skierowana dla dwóch osób do pomocy przy hodowli łososia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Norwegia, Horten
Wynagrodzenie: 178 NOK/h brutto

Zadania:
– do zadań pracownika będzie należało doglądanie ryb, sprawdzanie temperatury wody, czyszczenie zbiorników, karmienie ryb, ich wyławianie i wszystkie inne tego typu prace zlecone przez pracodawcę.

Wymagania:
– osoba niekarana bez nałogów
– pracowitość i dokładność w wykonywaniu zadań
– język angielski na poziomie bardzo dobrym
– bez przeciwwskazań zdrowotnych
– praca w przestrzeni otwartej bez względu na pogodę
– doświadczenie na podobnych stanowiskach mile widziane
– gotowość wyjazdu za granicę już w marcu na dłuższy okres czasu
– doświadczenie mile widziane

Oferujemy:
– umowę tymczasową
– brak ukrytych kosztów
– zapewniamy płatne zakwaterowanie
– pomoc w pierwszych dniach
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów
– jasne określenie zasad pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-w-norwegii-fizyczna-przy-hodowli-rybnej-bez-jezyka-horten-od-marca-2014/

UWAGA: Ogłoszenie może być próbą oszustwa proszę zachować ostrożność przy aplikowaniu na stanowisko.
Administracja

Nr ogł.: 156530f8b064d6ca