€ 9,43 euro brutto / godzina

Fizyczna praca we Francji w rolnictwie na farmie bez znajomości języka francuskiego

  • Kraj: Francja
  • Miasto: Francja
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2013 22:13

Farma z Francji poszukuje pracowników fizycznych. Oferta za granicą bez znajomości języka do pracy we Francji w rolnictwie. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny na farmie

Pensja: 9,43 euro brutto / godzina

Miejsce pracy: Francja

Zadania:

Wykonywanie zadań związanych z prowadzeniem i utrzymaniem porządku w gospodarstwie rolnym. W skład takich prac będą wchodzić opieka nad zwierzętami, sprzątanie, obsługa maszyn, praca na polu, wykonywanie napraw.

Wymagania:

  • sprawność manualna
  • gotowość do wyjazdu do pracy za granicę
  • doświadczenie w pracy w gospodarstwie rolnym- warunek konieczny
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • posiadanie uprawnień do kierowania pojazdami
  • sprawność fizyczna
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie własnego samochodu

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia stałej pracy
  • zamieszkanie -oferujemy oddzielny pokój z dostępem do kuchni
  • pomoc przy załatwianiu formalności oraz podróżny

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: joanna@jobland.pl
źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-farmy-francja-2002875.html

Nr ogł.: 588521c7e57f0c22

3 komentarze aby “Fizyczna praca we Francji w rolnictwie na farmie bez znajomości języka francuskiego”

  1. Praca na farmie dn. 17 września 2013 @ 07:06

    Witam wapolnie z moja dziewczyna jestesmy zainteresowani praca na farmie mamy doswiadczenie pracowalismy w francji 10 miesiecy podobnych stanowiskach znamy jezyk angielski i francuzki w stopniu komunikatywnym

  2. pracownik od zaraz dn. 23 września 2013 @ 15:40

    Jestem zainteresowany wasza ofertą, posiadam uprawnienia na wózki widłowe, komunikatywna znajomość języka Angielskiego . Pracę mogę podjąć od zaraz tel.603-430-705

  3. montassar dn. 22 stycznia 2014 @ 15:13

    Witam jestem zainteresowana praca bardzo prosze o kontakt 00 48 791 486 294