€ 8,19 euro godzina

Hamburg praca w Niemczech przy sprzątaniu bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 16 września 2013 21:52

Poszukiwani pracownicy do firmy sprzątającej z Hamburga. Aktualna oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu bez znajomości języka niemieckiego. Preferowane głównie kobiety z czynnym prawem jazdy kat.B.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Miejsce: Hamburg

Wynagrodzenie: 8,19 euro godzina

Zadania:

  • Praca polega głównie na sprzątaniu domów oraz mieszkań klientów. Czasem pracownicy mogą zostać oddelegowani do sprzątania magazynów, hali bądź biur. Praca odbywa się w Hamburgu oraz w okolicach

Wymagania:

  • posiadanie własnego samochodu- koniecznie- dojazd do klienta we własnym zakresie,
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • miła aparycja
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
  • mile widziane osoby z działalnością gospodarczą w Niemczech

Oferta:

  • Koszty paliwa, za dojazdy do klientów pokrywane są przez pracodawcę
  • praca na stałe
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • praca na umowę czasową lub stale zlecenia
  • Pracownikom pomagamy w znalezieniu zakwaterowania

Aplikacja:
Zainteresowanych tą ofertą pracy prosimy o przesłanie zgłoszenia zawierającego CV z poświadczeniem doświadczenia oraz informacją o znajomości języka na adres:
adam.glowala@mailplus.pl

źródło:http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

Nr ogł.: 159523707d5b8259