€ do ustalenia

Holandia praca bez znajomości języka na magazynie-Orderpicker Delfgauw

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Delfgauw
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 maja 2014 19:16

Magazyn z Delfgauw oferuje pracę w Holandii bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie dla orderpickera przy zbieraniu zamówień za pomocą zestawu słuchawkowego.

Stanowisko: Orderpicker
Lokalizacja: Holandia, Delfgauw
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca odbywać się będzie w magazynie. Do zadań pracownika będzie należało zbieranie zamówień za pomocą systemy głosowego.

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
– możliwość wyjazdu za granicę na okres jednego roku
– posiadanie doświadczenia na danym stanowisku będzie dodatkowym atutem
– aktualne prawo jazdy na samochód osobowy mile widziane
– osoba niekarana (zaświadczenie do wglądu)
– chęć do pracy

Oferujemy:
– pracę w dobrze rozwijającej się firmie
– możliwość zdobycia nowych doświadczeń
– dobre zarobki
– zapewniamy zakwaterowanie na czas trwania umowy
– stały kontakt z koordynatorem
– ubezpieczenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV na adres: pracuj@worktoday.pl

Źródło:

Nr ogł.: 33053710d0e8005e