€ do uzgodnienia

Holandia praca pracownik produkcji bez języka i doświadczenia z zakwaterowaniem

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: --
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 30 sierpnia 2013 20:39

Holenderska firma poszukuje pracowników produkcji i logistyki. Oferta pracy w Holandii z zakwaterowaniem bez wymogu znajomości języka i doświadczenia na magazynie.

Stanowisko: pracownik produkcji/ logistyk

Zadania: Pracownik produkcji odpowiada za prace magazynowe polegające na pakowaniu towaru, sortowaniu produktów oraz odpowiedniego układania towarów na magazynie.
Logistyk: praca na magazynach, halach,supermarketach oraz większych hurtowniach

Wymagania:

  • Dodatkowymi atutami będzie: doświadczenie w pracy na analogicznych stanowiskach oraz dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane będzie doświadczenie przy kwiatach,warzywach takich jak pomidory czy papryka

Oferta:

  • bezpłatne zakwaterowanie
  • opłacamy ubezpieczenie
  • opiekę polskiego biura
  • transport
  • dobre wynagrodzenie

Aplikacja:

Nr ogł.: 7855220c920f3858