Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

€ 9,40 euro/h

Holandia praca na magazynie dla pary bez znajomości języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Amsterdam
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Lista: 1 czerwca 2013 00:59
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Holenderska firma logistyczna w z Amsterdamu poszukuje pary pracowników magazynu do pracy w Holandii bez znajomości języka. Ogłoszenie dotyczy zatrudnienia z zakwaterowaniem oraz dojazdem do miejsca pracy.

Stanowisko: pracownik magazynu
Miejsce pracy: Amsterdam, Holandia
Zarobki: 9,40 euro za godzinę brutto

Obowiązki:
– prace magazynowe związane ze zbieraniem zamówień
– przygotowanie paczek do wysyłki – pakowanie
– prowadzenie stanów magazynowych
– załadunek i rozładunek dostaw

Wymagania:
– umiejętność obsługi komputera
– umiejętność obsługi wózka paletowego
– mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
– osoby szybko się uczące
– praca tylko dla pary (kobieta i mężczyzna)

Oferujemy:
– bezpłatne zakwaterowanie dla pary
– ubezpieczenie
– stabilną pracę w holenderskiej firmie
– umowę na czas określony z firmą Holenderska

Pary zainteresowane przedstawioną ofertą prosimy o kontakt drogą elektroniczną na nasz email:

[ogłoszenie@nie-aktualne] z dopiskiem „holandia magazyn dla pary”

Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

ID Ogłoszenia: 34551a944563af65

Linki Sponsorowane

2 komentarze na “Holandia praca na magazynie dla pary bez znajomości języka Amsterdam”

  1. Dzień dobry.

    Bylibyśmy chętnie zainteresowani Państwa propozycją o pracę w parach.

    Bardzo by nam zależało na tej pracy, jesteśmy gotowi na wyjazd od zaraz.

    Proszę o pozytywne rozpatrzenie naszej proźby i prosimy o jaknajszybszy kontakt.

    P.S.665-532-443 lub 785-451-991

    Męszczyzna 19lat

    Kobieta 18lat

    „holandia magazyn dla pary”

  2. Witam jesteśmy parą która jest zainteresowana państwa oferta pracy z miła chęcią byśmy się tej pracy podjęli od zaraz w razie jakich kol wiek pytań prosimy o kontakt na numer telefonu 511 642 112 poważaniem Darek i Żaneta

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.