€ 9,15 € brutto

Holandia praca na produkcji Midenmeer przy sortowaniu plastiku w fabryce

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Midenmeer
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 13 października 2013 21:12

Sortowania z Midenmeer poszukuje pracownika do sortowania plastiku. Oferta pracy w Holandii w fabryce przy linii produkcyjnej polegająca na sortowaniu, pakowanie elementów z tworzyw sztucznych.

Stanowisko: Pracownik produkcji przy recyklingu dla osób z doświadczeniem

Miasto: Midenmeer

Wynagrodzenie: 9,15 € brutto

Zadania:

  • Praca polega na wykonywaniu zadań przy linii produkcyjnej przy sortowanie elementów plastikowych.
  • Higieniczne warunki pracy

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy przy recyklingu lub sortowni
  • dobra znajomość języka obcego
  • zaangażowanie, pracowitość, dokładność
  • prawo jazdy. kat B
  • znajomość zasad BHP

Oferta:

  • przewidziane szkolenie przed przystąpieniem do wykonywania zadań
  • pracę na stałe
  • możliwość rozwoju

Aplikacja:
Poprzez rejestrację na stronie: http://praca.sherpaforce.pl/recycling-sortowanie-plastiku-h210.html#44

źródło: http://www.pracuj.pl/praca/recykling-sortowanie-plastiku-holandia,oferta,3118827

Nr ogł.: 4955258329bb57d5

2 komentarze aby “Holandia praca na produkcji Midenmeer przy sortowaniu plastiku w fabryce”

  1. Janda Lubomir dn. 15 października 2013 @ 10:52

    Hello,

    Please find attached CV. I am looking for any job in the Netherlands. He speaks English. Now I work in a meat factory in the Netherlands. I immediately lineup.

    Yours

  2. Holandia praca na produkcji Midenmeer przy sortowaniu plastiku w fabryce.jestem zainteresowani pracom.prosze o kontakt