€ do ustalenia

Holandia praca od zaraz na produkcji przy pakowaniu perfum ze znajomością angielskiego

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Holandia
  • Znajomość jęzka: dobra znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 23 lipca 2013 01:41

Agencja pracy za granicą dla klienta poszukuje osób do pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu kosmetyków. Oferta od zaraz osoby ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik produkcji (pakowacz)
Zarobki: do ustalenia
Miejsce pracy: Holandia

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało usuwanie folii oraz rozpakowywanie perfum. Kolejnym obowiązkiem będzie naklejanie kodów kreskowych oraz ponowne zapakowanie produktów w nowe pudełka tekturowe.

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
– samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki
– wysokie zdolności manualne, zręczność
– gotowość do wyjazdu na okres około 6 miesięcy

Oferujemy:
– konkurencyjne zarobki
– pomoc polskiego koordynatora na miejscu
– możliwość zorganizowania transportu do Holandii oraz zakwaterowania na miejscu
– pracę w międzynarodowej, prężnie działającej firmie

Nr ref.: AŁ/PerAlk/07/2013

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt z naszym biurem w zależności od Państwa lokalizacji:

gdynia@ottopraca.pl
gliwice@ottopraca.pl
poznan@ottopraca.eu
bialystok@ottopraca.pl
krakow@ottopraca.pl
wroclaw@ottopraca.pl
warszawa@ottopraca.pl
opole@ottopraca.pl
pruszkow@ottopraca.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Nr ogł.: 43151eddcd3ed5f5