€ do uzgodnienia

Holandia Praca pakowanie produktów mięsnych od zaraz bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: --
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2013 21:26

Zakład przetwórstwa mięsnego z Holandii poszukuje pakowaczy produktów mięsnych. Praca w Holandii od zaraz bez doświadczenia, znajomość języka nie jest wymagana.

Stanowisko: Pakowacz produktów mięsnych
Wynagrodzenie:do ustalenia

Zadania:
Praca polega na pakowaniu produktów i przygotowania ich do wysyłki. Produkty pakuje się do odpowiednich pojemników, praca przy taśmie w temperaturze ok 10 stopni C.

Wymagania:

  • Brak obiekcji do podjęcia pracy z mięsem
  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy w niskich temperaturach
  • posiadanie oryginalnego dokumentu SOFI- z pieczątką oraz podpisem urzędnika wydającego
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie przez kandydatów prawa jazdy kat.B

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta
  • zakwaterowanie
  • pełne ubezpieczenie

Aplikacja:
Prosimy o wysłanie CV na adres bajor@covebo.pl, załączając w tytule „Pakowanie produktów mięsnych”
Źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-produktow-miesnych-id189374.html

Nr ogł.: 38052092c86d69e1

4 komentarze aby “Holandia Praca pakowanie produktów mięsnych od zaraz bez języka”

  1. Jarek lublin Polska dn. 13 sierpnia 2013 @ 07:35

    Witam jestem zainteresowany oferta pracy jako pakowacz od zaraz, mam doswiadczenie w pracy na produkcji. Prawo jazdy kat.B i duza motywacje do pracy. Prosze o kontakt 503-831522.

  2. Kazimierz ławniczek dn. 13 sierpnia 2013 @ 19:02

    Witam jestem zainteresowany ta praca ale niestety nie posiadam numeru sofi

  3. witam jestem zainteresowany ta praca jako pakowacz prosze o kontakt 515 267 968

  4. ziomalo901 dn. 9 stycznia 2014 @ 16:21

    Jesteśmy zainteresowane państwa ofertom i Grażyna Olewicz i Barbara Wesołowska

    Telefon 695306619