€ 8,53 euro brutto godzina

Praca Holandia przy pakowaniu odzieży od zaraz dla kobiet (Wormerveer)

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Wormerveer
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 4 września 2013 22:34

Zakład odzieżowy z Wormerveer pilnie poszukuje kobiet do pakowania i sortowania odzieży. Praca w Holandii bez znajomości języka holenderskiego od zaraz. Wymagane doświadczenie w pracy na produkcji.

Stanowisko: Pakowaczka

Wynagrodzenie: 8,53 euro brutto godzina

Miejsce: Wormerveer

Zadania:

  • Praca polega na sortowaniu i pakowaniu odzieży używanej i nowej.

Wymagamy:

  • prawa jazdy
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • dobrą znajomość języka angielskiego
  • dobrą kondycję fizyczną i dobry stan zdrowia
  • gotowość do podjęcia pracy na minimum 1 rok. Możliwość skorzystania z urlopu- co 2 miesiące trwającego 2 tygodnie

Oferta:

  • praca 2 dni po 12 godzin, 3 dni po 8, również w soboty
  • wypłatę wynagrodzenie co tydzień
  • zamieszkanie
  • pracę w oparciu o holenderskie zatrudnienie (kontrakt)

Aplikacja:
espradom@euroservices.com.pl

źródło: http://www.praca4u.net/kobiety-praca-od-zaraz-sortowanie-odziezy-id191312.html

Nr ogł.: 420522757120a33a

1 odpowiedź aby “Praca Holandia przy pakowaniu odzieży od zaraz dla kobiet (Wormerveer)”

  1. Dzień dobry interesuje mnie ta praca.Jestem gotowa podjąc tą pracę.Proszę więcej informaci o pracy.Proszę o odpowiedz.Mój numer telefonu48514108413.Pozdrawiam Teresa.