€ do uzgodnienia

Holandia praca przy produkcji części bez języka i doświadczenia

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: --
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2013 22:13

Holenderski Magazyn poszukuje pracowników produkcji części z tworzyw sztucznych. Praca w Holandii bez znajomości języka holenderskiego i bez doświadczenia

Stanowisko: Pracownik przy produkcji

Zadania:

  • Wszelkie prace na produkcji. Należą do nich sortowanie, pakowanie, wysyłanie produktów.
  • Przeprowadzanie kontroli jakości, wykonywanie odlewów i szlifowanie.

Wymagania:

  • dbałość o porządek w miejscu pracy
  • Język niemiecki- znajomość w stopniu umożliwiająca komunikację
  • prawo jazdy
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferta:

  • Możliwość rozpoczęcia bezpłatnej nauki w T&S College
  • Opieka polskiego koordynatora
  • Możliwość podjęcia długoterminowej pracy
  • Możliwość skorzystania z proponowanej przez pracodawcę opcji płatnego zakwaterowania, ubezpieczenia lub transportu – opcja nie jest konieczna.

Aplikacja:
CV prosimy wysyłać na adres: tnsgroup.70705@poczta.startpraca.pl
źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-produkcji-czesci-z-tworzyw-sztucznych-id189828.html

Nr ogł.: 878520e9db892c64

1 odpowiedź aby “Holandia praca przy produkcji części bez języka i doświadczenia”

  1. Prosze o przesłanie formularza zgłoszeniowego