€ stawka zależna od wieku

Holandia praca stała przy kwiatach w szklarni od zaraz 2014

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Holandia
  • Znajomość jęzka: dobra znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 27 lutego 2014 22:35

Producent kwiatów ciętych pilnie zatrudni pracowników fizycznych w szklarni. Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz dla Polaków przy kwiatach- pielęgnacji i ścinaniu.  Zatrudnienie dla osób z dobrą znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: stawka zależna od wieku

Zadania:
Pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za dbanie o kwiaty rosnące w szklarni.
– regularne przycinanie kwiatów, nawadnianie

Wymagania:
– doświadczenie przy cięciu kwiatów
– dokładność przy wykonywaniu zadań
– dobra sprawność manualna dłoni
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
– mile widziane prawo jazdy kat. B
– wymagamy podpisania umowy w naszej firmie znajdującej się w Opolu

Oferujemy:
– roczny kontrakt
– dobrą płacę zależną od wieku
– pracę od zaraz
– pracę na okres jednego roku z możliwością przedłużenia umowy
– możliwość kontaktu z polskimi koordynatorami
– zapewniamy ubezpieczenie
– cotygodniowe wypłaty
– zapewniamy zakwaterowanie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie: http://www.pilna-praca.pl/praca-za-granica/praca-od-zaraz-w-szklarni-w-holandii-przy-kwiatach/

Nr ogł.: 532530f9da329ffc

1 odpowiedź aby “Holandia praca stała przy kwiatach w szklarni od zaraz 2014”

  1. Ania Karol Daria , 19 i 20 lat chetni do pracy od 21 maja , czekam na kontakt daria.kot@poczta.onet.pl