€ 6,31 GBP/godz. + napiwki

KELNERKA / kelner – praca w Anglii (okolice Londynu)

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Aldershot
  • Znajomość jęzka: dobra znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 23 października 2013 19:01

Restauracja z Londynu poszukuje kelnera – kelnerki do pracy w w Anglii (okolice Londynu). Wymagane doświadczenie oraz  znajomość języka angielskiego.

KELNERKA / kelner (Aldershot, North East of Hampshire, okolice Londynu)

WYMAGANIA:
– min. 1 rok doświadczenia za granicą w zawodzie: kelnerka
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie,
– zamiłowanie do pracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– praca w restauracji o wysokim standardzie, serwującej modną kuchnię azjatycką

OFERUJEMY:
– pracę na stanowisku: kelnerka/kelner, Front of House,
– zakwaterowanie, pokój 2 osobowy w cenie od osoby 50,00 GBP/tydz.,
– wynagrodzenie brutto 6,31 GBP/godz. + napiwki,
– 45-50 godzin pracy w tygodniu,
– stała umowa o pracę, start od zaraz.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wyłącznie w języku angielskim na adres: biuro@hmserwis.pl w temacie wiadomości proszę wpisać: „FOH UK”

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim życiorysie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)”

HM Serwis Sp. z o.o., licencja nr 6680
Al. Wojska Polskiego 64, 70-479 Szczecin
tel./fax.: +48 91 484 0754
biuro@hmserwis.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z osobami wybranymi przez pracodawcę.

wyświetleń: 2141, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 66552666ff987c97