€ 1200 euro

KURIER – oferty pracy w Niemczech Monachium (kierowca kat. B)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomość jęzka: dobra znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 19 grudnia 2013 11:50

Firma z Monachium poszukuje pracownika, kierowcy kat. B na stanowisko Kuriera. Aktualna oferta pracy w Niemczech przy dostawie przesyłek dla osób z komunikatywną znajomością języka.

Dla Naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

KURIER

Proponujemy Państwu stabilne zatrudnienie w międzynarodowym przedsiębiorstwie, punktualną zapłatę oraz dodatkowe pieniądze na wyżywienie i nocleg. Zapewniamy również możliwość dalszego kształcenia.

Umowa podpisywana bezpośrednio z austriackim pracodawcą !

Zadania na w/w stanowisku:

– dostawa przesyłek
– załadunek i rozładunek paczek kurierskich
– praca na magazynie wewnętrznym

Wymagania:

– wysoka odpowiedzialność
– wysoka motywacja
– mile widziane doświadczenie
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

wyświetleń: 2040, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 35152b405d078660