€ 8,19 euro/h brutto

Niemcy fizyczna praca bez języka w sklepie przy wykładaniu towaru Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 13 maja 2014 12:52

Zatrudnimy od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Niemczech przy wykładaniu towaru w sklepie. Oferta z Kolonii bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sklepowy
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: 8,19 euro/h brutto

Zadania:
Zatrudniony będzie pracować w sklepie przy przygotowywaniu ekspozycji sklepowych. Do zadań pracownika będzie również należało wyszukiwać towar w magazynie, a następnie wykładać go na półki sklepowe.

Wymagania:
– bardzo dobra sprawność fizyczna
– bez przeciwwskazań zdrowotnych
– możliwość pracy na zmiany nocne
– znajomość języka niemieckiego mile widziana
– osoba niekarana (zaświadczenie do wglądu)
– chęć do pracy w większym zespole

Oferujemy:
– możliwość zdobycia doświadczenia
– pomoc polskiego koordynatora
– wypłaty w terminie
– dla chętnych pomoc w znalezieniu zakwaterowania
– zmiany nocne dodatkowo płatne
– zapewniamy legalną pracę
– pomoc przy wypełnianiu formalności
– pracę od zaraz

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: zuver@consultant.com w tytule wpisując: praca w sklepie Kolonia

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/fizyczna-praca-w-niemczech-przy-wykladaniu-towaru-bez-jezyka-sklep-kolonia/

Nr ogł.: 16537200b113769

1 odpowiedź aby “Niemcy fizyczna praca bez języka w sklepie przy wykładaniu towaru Kolonia”

  1. NATUSIA816 dn. 12 czerwca 2014 @ 15:47

    szukam pracy