€ ok. 2000 netto

Niemcy praca Blacharz samochodowy od zaraz na stałe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heidenheim
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2013 20:55

Oferta pracy dla Blacharzy samochodowych. Praca w Niemczech w Hessen, Bayern lub Baden od zaraz, możliwość pracy na stałe. Od kandydatów wymaga się posiadanie własnego samochodu.

Stanowisko: Blacharz samochodowy
LOKALIZACJA: Hessen, Bayern lub Baden-Württemberg
Wynagrodzenie:10,22 € brutto / godz.

ZADANIA:

Pracownik na stanowisku Blacharza będzie odpowiadał za naprawy samochodów, spawanie części, naprawę karoserii

OCZEKIWANIA:

  • Dyspozycyjności i motywacji do podjęcia pracy w Niemczech
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • 3 letnie doświadczenie
  • Posiadanie własnego samochodu oraz prawa jazdy

OFERTA:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 10,22 € brutto / godz.
  • dodatkowo: dieta: 34 € netto za każdy dzień miesiąc
  • legalną pracę na terenie Niemiec
  • umowę o pracę
  • ubezpieczenie
  • 40 godzinny tydzień pracy- minimum
  • propozycję podjęcia pracy na stałe

Zainteresowani proszeni są o wysyłanie CV mailem: malgorzata.furtak@ksps.com.pl
wpisując „BX1/2013” w tytule wiadomości

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)*

Nr ogł.: 1535200abcd0c5f8