€ do ustalenia

Niemcy praca dla kobiet na produkcji przy warzywach Würzburg od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Würzburg
  • Znajomość jęzka: podstawowa znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 10 marca 2014 20:40

Zatrudnimy od zaraz kobiety do pracy w Niemczech na linie produkcyjną przy warzywach. Oferta z Würzburga skierowana również do par. Od kandydatów wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku oraz znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na linii produkcyjnej
Lokalizacja: Niemcy, Würzburg
Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:
Do obowiązków pracownika będzie należało stanie przy linii produkcyjnej i krojenie warzyw i owoców.

Wymagania:
– doświadczenie na podobnych stanowiskach
– bez przeciwwskazań zdrowotnych
– możliwość wyjazdu od zaraz
– osoba pracowita, dokładna
– znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym konieczna
– posiadanie prawa jazdy i samochodu

Oferujemy:
– niemiecką umowę
– pomoc organizacyjną na miejscu
– płatne zakwaterowanie (200 euro za miesiąc)
– świadczenia socjalne
– możliwość kontaktu z polskim koordynatorem

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: praca@holbern.pl wpisując w tytule MKPP/03/2014

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-produkcji-przy-warzywach-dla-kobiet-od-zaraz-wurzburg/

Nr ogł.: 713531992efa8ff6