€ 10-12 euro/h brutto

Niemcy praca fizyczna na magazynie przy rozładunku od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomość jęzka: podstawowa znajomość
  • Opublikowany: 22 maja 2014 21:01

Od zaraz szukamy magazynierów do pracy w Niemczech przy rozładunku i załadunku towaru. Oferta ze Stuttgartu dla pracownika fizycznego. Zapewniamy umowę na czas nieokreślony.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: 10-12 euro/h brutto

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za załadunek i rozładunek samochodów dostawczych. Zatrudniony będzie również zajmować się dbaniem o magazyn, zamawianiem brakującego towaru oraz przygotowywaniem produktów do wysyłki.

Wymagania:
– osoba zdrowa, bez nałogów
– dobra wytrzymałość i sprawność fizyczna
– niemiecki minimum na poziomie podstawowym
– chęć do pracy zespołowej
– posiadanie konta walutowego bądź możliwość szybkiego założenia

Oferujemy:
– umowę o pracę na czas nieokreślony
– zatrudnienie od zaraz
– szybkość i zarazem dokładność w wykonywaniu zadań
– bezpłatne miejsce zamieszkania na 3 miesiące
– odpowiadamy na każde pytania

Aplikacja:
Kandydatów prosimy o aplikowanie wysyłając swoje CV po polsku i niemiecku (ze zdjęciem) na maila: biuro@bazapracy.eu

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-dla-magazyniera-stuttgart-od-zaraz/

Nr ogł.: 107537e59429af73