€ 7,50 euro/h brutto

Niemcy praca na linii produkcyjnej przy pakowaniu bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 30 marca 2014 20:14

Oferta sezonowej pracy w Niemczech na produkcji przy sprawdzaniu kontroli jakości i pakowaniu ciastek. Zatrudnienie od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Oferta aktualna od kwietnia na okres 4 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 7,50 euro/h brutto

Zadania:
Praca będzie się odbywać w fabryce ciastek na linii produkcyjnej i do zadań będą należały takie czynności jak:
– kontrolowanie jakości produktów i ich sortowanie
– pakowanie ciastek
– układanie kartonów z ciastkami na paletach i zawożenie ich do magazynu

Wymagania:
– sprawne i zręczne dłonie
– wykonane badania sanitarne
– doświadczenie przy produkcji spożywczej
– osoba wytrzymała z determinacją do pracy
– osoba energiczna
– bez przeciwwskazań zdrowotnych

Oferujemy:
– zapewniamy zakwaterowanie bezpłatne
– dobrą płacę
– możliwość wyrobienia nadgodzin
– płatne nadgodziny- stawka 8,20 euro/h
– pracę w wymiarze 160 godzin w miesiącu
– zatrudnienie na okres 4 miesięcy
– możliwość kontaktu z polskim koordynatorem

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez maila: trustMployee@gmail.com w tytule wpisując: „pakowanie ciastek Hamburg”

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-w-niemczech-przy-pakowaniu-ciastek-produkcja-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

Nr ogł.: 3205336fc35c9f2c