€ 8,20 euro/h brutto plus dieta

Niemcy praca na magazynie jako kierowca kat. B bez języka Hamburg 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 13 marca 2014 22:24

Poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech na magazynie jako kierowca kat. B przy rozładunku i załadunku towaru. Oferta z Hamburga aktualna od zaraz. Pracownik będzie odpowiedzialny za rozwożenie towaru na terenie miasta i okolic.

Stanowisko: Kierowca
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: wstępnie 8,20 euro/h brutto plus dieta za każdy dzień 15 euro netto

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało rozwożenie towaru na terenie miasta i okolic, rozładunek i załadunek produktów na magazyn, dowóz towaru do klienta, zbieranie potwierdzeń i zwrotów.

Wymagania:
– doświadczenie w prowadzeniu samochodu minimum dwa lata
– aktualne prawo jazdy z kat. B
– mile widziana znajomość języka niemieckiego
– możliwość wyjazdu za granicę już od marca

Oferujemy:
– dwumiesięczny okres próbny
– możliwość podjęcia stałej współpracy
– pracę już od marca
– pomoc przy formalnościach
– możliwość kontaktu z polskim koordynatorem
– pomoc przy szukaniu miejsca zamieszkania
– wstępną umowę tymczasową z możliwością przedłużenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV na adres: trustMployee@gmail.com w tytule proszę podać „kierowca – magazynier Monachium”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/kierowca-kat-b-magazynier-praca-w-niemczech-bez-jezyka-hamburg-od-marca-2014/

Nr ogł.: 86853222421cca8c

1 odpowiedź aby “Niemcy praca na magazynie jako kierowca kat. B bez języka Hamburg 2014”

  1. jarek.mich dn. 19 marca 2014 @ 18:50

    Witam
    Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy w charakterze kierowcy-magazyniera,jestem osobą bez nałogów,posiadam prawo jazdy kat B oraz uprawnienia na wózki widłowe,pracowałem na
    magazynach TESCO w Polsce,mogę podjąć pracę od zaraz.Mój tel 881688167 e-mail jaro.max.mich@gmail.com