€ do uzgodnienia

Niemcy praca na magazynie przy komisjonowaniu Neumarkt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neumarkt
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 26 września 2013 10:56

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech w firmie z branży spożywczej. Możliwość zatrudnienia w Neumarkt na magazynie przy komisjonowaniu, zbieraniu zamówień, pakowaniu oraz paletowaniu.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Miasto: Neumarkt

Płaca: do ustalenia

Zadania:

  • Do zadań pracowników należeć będzie komisjonowanie i zbieranie zamówień na magazynie
  • do pracownika będzie należeć obsługa systemu magazynowego oraz prowadzenie ewidencji
  • praca przy wszelkich czynnościach magazynowych polegających na pakowaniu, etykietowaniu, paletowaniu oraz konfekcjonowaniu

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziane będzie posiadanie własnego pojazdu

Oferujemy:

  • zamieszkanie
  • ubezpieczenie
  • niemiecką umowę
  • opłacanie składek

Aplikacja:

  • Aplikacja za pomocą strony: http://praca.gratka.pl/oferta/komisjoner-2039731.html

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-w-niemczech-przy-komisjonowaniu-na-magazynie-neumarkt/

Nr ogł.: 88952433d3b36ef4