€ ok. 7 €/h

NIemcy praca przy zbiorach warzyw bez znajomości języka i bez doświadczenia od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 8 września 2013 22:55

Szklarnia z Niemiec poszukuje pracowników fizycznych przy zbiorze warzyw od zaraz. Oferta pracy w Niemczech w szklarni bez znajomości języka i bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik szklarni

Nie wymagamy znajomości języka i doświadczenia!

Zadania: Pracownik będzie miał za zadanie zbieranie i pielęgnacja warzyw szklarniowych oraz wykonywanie innych prac pomocniczych.

Wymagamy:

  • możliwość do wyjazdu do pracy od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy na okres minimum 3ch miesięcy
  • bardo dobra kondycja
  • stan zdrowia umożliwiający podjęcie pracy fizycznej

Oferta:

  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • pomoc przy formalnościach
  • dofinansowane zakwaterowanie
  • możliwość podjęcia legalnego zatrudnienia w Niemczech

Aplikacja:
Aplikować prosimy przez formularz na stronie: http://praca-przy-zbiorach.pl/oferty/praca-w-niemczech-w-szklarniach-przy-zbiorach-warzyw-bez-doswiadczenia/

Nr ogł.: 516522c5c501b2e2

19 komentarzy aby “NIemcy praca przy zbiorach warzyw bez znajomości języka i bez doświadczenia od zaraz”

  1. witam jestem zainteresowany tą oferta 23lata chetny do pracy od zaraz num.696222988

  2. Witam,
    Jestem zainteresowana pracą proszę o kontakt .
    Pozdrawiam
    Barbara

  3. WITAM.Jestem zainteresowana praca prosze o kontakt.

  4. Witam. Jestem zainteresowana pracą. Proszę o kontakt.

  5. witam jestem zainteresowany tą oferta,mam 26 lat i pracowalem juz w niemczech przy zbiorach. Prosze o kontakt,

  6. Witam szukam pracy od zaras jestem chętna do pracy prosze o telefon 601636832

  7. szukam pracy za granica mój numer to 798 749898

  8. witam 4 kolegów po szkole chętni do pracy od zaraz 2 z prawo jazdami kat.b tel.514394147

  9. Ja wraz z Kolegą mamy odpowiednio po 21 22 lat szukamy pracy za granicą i jesteśmy bardzo chętni przyjęcia tej posady. jesteśmy bardzo dobrze sprawni fizycznie oraz nastawieni psychicznie. nr telefonu 607 760 505

  10. Witam jestem zainteresowany państwa ogloszeniem. Prosil bym o kontakt telefoniczny lub e-mail 601650526: czerwony1.2.3.4@wp.pl

  11. Witam zainteresowali mnie państwa ogloszenie. Proszę o kontakt tel:607427762. A tak ze emailem: grazyna.frontczak@onet.pl

  12. pracownik od zaraz dn. 23 września 2013 @ 15:35

    Jestem zainteresowany wasza ofertą, posiadam uprawnienia na wózki widłowe. Pracę mogę podjąć od zaraz tel.603-430-705

  13. Witam jesteśmy para nasz wiek 19-25. Jestesmy zainteresowani praca od zaraz. Nr 509 612 851

  14. pracownicy nawet na rok dn. 26 września 2013 @ 08:11

    jesteśmy zainteresowany pracą razem z koleżanką, posiadamy doświadczenie w pracy za granic, jesteśmy zdeterminowani i solidni. Posiadamy znajomość języka angielskiego.
    Tak naprawdę nic nas nie trzyma w Polsce, dlatego możemy podpisać umowę na bardzo długi okres.
    Prosimy o kontakt

  15. Witam, jestem zainteresowana wszą ofertą pracy. Od ośmiu lat jeżdżę do prac sezonowych za granicę. Jestem osobą odpowiedzialną i pracowitą, gotową podjąć pracę od zaraz na czas nie określony. Mam nadzieję, że moja prośba zostanie pozytywnie rozpatrzona. Jestem dostępna pod numerem 505 012 419

  16. Witam!
    Jestem zainteresowany państwa ofertą mam 18 lat nie boje się ciężkiej pracy jestem gotowy do wyjazdu od zaraz.Proszę o kontakt Arcio@onet.com.pl

  17. Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani pracą 🙂
    Mamy 19lat, jesteśmy silni fizycznie oraz sumiennie wykonujemy powierzoną pracę.
    Proszę o kontakt 888936385 lub grzegorzwiktor4@wp.pl
    Pozdrawiam

  18. witam jestem zainteresowana proszę o kontakt 888516143

  19. Arkadiusz dn. 4 stycznia 2014 @ 15:29

    Wraz z dziewczyna jestesmy zainteresowani pracą mamy po 20 lat, nie karani jestesmy mamy doswiadczenie w pracy. prosze o kontakt pod adresem: arcadius.lucas@gmail.com