€ od 157 NOK brutto/h

Norwegia praca dla kierowcy CE, dostawcy bez znajomości języka norweskiego

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Norwegia
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 19 listopada 2013 00:01

Firma transportowa poszukuje kierowców C+E na stanowisko dostawca. Oferta pracy w Norwegii przy transporcie, bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie przy załadunku i rozładunku samochodu dostawczego.

Stanowisko: Kierowca CE, dostawca

Lokalizacja: Norwegia

Wynagrodzenie: od 157 NOK brutto/h

Opis stanowiska:

  • Do zadań pracowników będzie należało załadunek towarów na samochód dostawczy w bazie.
  • Obowiązkiem będzie dostarczenie towarów do punktów docelowych- klientów na terenie Niemiec
  • Pomoc klientom przy rozładunku towarów z samochodu.

Oczekiwania:

  • udokumentowanie minimum 3 letnie doświadczenie w pracy kierowcy
  • znajomość języka angielskiego komunikatywnie
  • prawo jazdy C+E- obowiązkowo
  • posiadanie karty kierowcy
  • chęć do podjęcia nauki języka norweskiego
  • elastyczność względem miejsca pracy
  • posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • certyfikat CPC
  • swobodna obsługa urządzeń elektronicznych
  • chęć podjęcia współpracy na stałe
  • dodatkowym atutem w trakcie rekrutacji będzie doświadczenie w pracy za granicą
  • mile widziane będzie posiadanie uprawnień ADR
  • chęć udziału w intensywnym kursie języka norweskiego- czas trwania 5 tygodni. Szkolenie przeprowadzane będzie w Polsce przed wyjazdem

Oferta:

  • Norweskie warunki zatrudnienia bezpośrednio u norweskiego pracodawcy
  • oferta dla osób zdecydowanych chcących na stałe przenieść się do Norwegii
  • pracownikom pomagamy w znalezieniu taniego zamieszkania
  • dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Zainteresowanych tą oferta pracy prosimy o przesyłanie aplikacji załączając aktualne CV oraz podając w tytule numer referencyjny: Nr ref.: KIER.CE /NOR/11/13 na adres:

air.szczecin@adecco.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-kierowca-kat-ce-plus-zaladunek-rozladunek-towaru/

Nr ogł.: 516528a0852e387d