€ do ustalenia

Norwegia praca na magazynie od zaraz operator wózków widłowych Nesttun

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Nesttun
  • Znajomość jęzka: dobra znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 27 listopada 2013 22:14

Oferta pracy w Norwegii od zaraz dla operatora wózka widłowego. Zatrudnienie w Nesttun na magazynie przy pakowaniu, zbieraniu zamówień i wykładaniu towaru. Pracodawca wymaga znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Operator wózków widłowych

Miejsce pracy: Nesttun, Norwegia

Termin: od zaraz

Opis stanowiska:

  • Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie kompletowanie i zbieranie zamówień, komisjonowanie oraz pakowanie i rozpakowywanie towarów.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za rozładunek, oraz za utrzymanie ładu i porządku w miejscu pracy.
  • Do zadań należeć będzie obsługa wózków widłowych.

Wymagamy:

  • dobra znajomość języka norweskiego
  • licencja na wózki widłowe
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • zamieszkanie w Norwegii
  • uczciwość, umiejętność pracy samodzielnej,
  • dokładność, pracowitość, zaangażowanie

Aplikacja:
Wyłącznie telefonicznie:486 00026

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-magazynier-wozki-widlowe-w-nesttun/

Nr ogł.: 249529615ecc4197