€ do uzgodnienia

Norwegia praca na produkcji pokarmu dla ryb od zaraz w Sande (Drammen)

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Drammen
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 22 września 2013 23:28

Poszukiwani pracownicy na produkcję pokarmu dla ryb w Sande. Aktualna oferta pracy w Norwegii przy linii produkcyjnej, obsłudze maszyn, pakowaniu, magazynowaniu ze znajomością języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miasto: Sande, obok Drammen, Norwegia

Miejsca wolne: 2

Zarobki: do uzgodnienia

Zadania:

  • Zadaniami pracowników będzie wypełnianie wszelkich prac związanych z produkcją pokarmu dla ryb. W skład obowiązków wchodzić będzie między innymi: obsługa maszyn, pakowanie, magazynowanie oraz przygotowanie produktów do wysyłki

Wymagania:

  • język norweski znajomość na poziomie dobrym
  • posiadanie licencji na wózki widłowe
  • doświadczenie w podobnej pracy

Oferta:

  • wynagrodzenie zgodne z układem zbiorowym
  • dobre warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego/ awansu

Kontakt:
Dane kontaktowe:

Sandanger AS 6083 GJERDSVIKA
Osoby kontakt: Sindre Vattøy lub Vegard Kalland tel: +47 70 02 64 40

Aplikacje i CV: Sandanger AS 6083 Gjerdsvika Att.: Sindre Vattøy E-post: sindre.vattoy@sunnmoere.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-produkcja-pokarmu-dla-ryb-od-zaraz-w-sande-drammen/

Nr ogł.: 459523b6e06c824f