€ 145 NOK/h

Norwegia praca na produkcji spożywczej Skien od zaraz bez znajomości języka

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Skien
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 2 października 2013 01:08

Ogłoszenie pracy w Norwegii na produkcji spożywczej. Zatrudnienie w Skien przy pakowaniu, paletowaniu i kontroli jakości bez znajomości języka norweskiego od zaraz.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miasto: Skien, Norwegia

Płaca: 145 NOK/h

Liczba miejsc wolnych: 5

Termin: od 07.10- końca roku 2013

Zadania:

  • dostarczanie surowców potrzebnych do produkcji surowców, mieszanie, przygotowywanie
  • praca przy pakowaniu produktów, paletowaniu, przeprowadzanie kontroli jakości
  • dbanie o porządek w miejscu pracy oraz o czystość maszyn i innych urządzeń
  • praca na produkcji nabiału

Wymagania:

  • język angielski znajomość komunikatywna
  • zaświadczenie o niekaralności,
  • chęć do pracy, odpowiedzialność
  • możliwość pracy za granicą minimalnie na 3 miesiące
  • brak nałogów

Oferta:

  • Początkowo umowę na 3 miesiące- następnie dla najlepszych i chętnych istnieje możliwość przedłużenia
  • umowę z Norweskim pracodawcą
  • po przedłużeniu umowy- umowa stała z kursem języka norweskiego
  • pomoc przy dokumentach i formalnościach związanych z podjęciem pracy w Norwegii
  • pomoc przy poszukiwaniach zamieszkania

Aplikacja:
Prosimy o aplikację poprzez formularz na stronie:

Oferty pracy w Norwegii bez znajomości języka produkcja spożywcza Skien

Nr ogł.: 498524b319f9d586

13 komentarzy aby “Norwegia praca na produkcji spożywczej Skien od zaraz bez znajomości języka”

  1. witam
    zgłaszam swoja kandydaturę i chęć do podjęcia oferty pracy umieszczonej na waszej stronie
    mam doświadczenie na liniach produkcyjno spożywczych 6 lat pracy w UK teraz ostatnio 3 lata Holandia trochę inna branza ale doświadczeie jest . Czekam na państwa zainteresowanie moja osoba i odpowiedz mail lub tel. 0783869053
    pozdrawiam

  2. Witam,

    Jesteśmy parą. Oboje spełniamy podane przez Państwa wymagania. Jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą pracy. Prosimy o kontakt poprzez mail paulina.maraszek@interia.pl bądź telefon 510-921-901.

    Pozdrawiamy

  3. Witam.
    Mam 30 lat i jestem zainteresowany panstwa oferta pracy.Spełniam wasze wymagania dodatkowo posiadam doswiadczenie w pracy na terenie Norwegii.
    Pozdrawiam;)

  4. Witam mam 31 lat,posiadam 7 letnie doświadczenie na linkach produkcyjnych(praca akordowa),jęz. angielski-komunikatywny,prawo jaz. kat.B,własny samochód.Obecnie w Norwegii przebywa i pracuje mój mąż,z tym krajem wiążemy naszą przyszłość.

  5. +48 600 500 161 Jeśli szukasz dobrego pracownika

  6. Witam ,jestem zainteresowany pracą na produkcji.Proszę o kontakt.

  7. Witam jestem gotów podjęcia pracy od zaraz. Doświadczenie 2 lata.
    Dawid 21L
    + 48726223444

  8. Jestem gotowy, do podjęcia w\w pracy.Posiadam odpowiednie doświadczenie.

  9. krzysiek i paulina dn. 7 października 2013 @ 07:18

    jestsmy zainteresowani praca na produkcji i gotowi do wyjazdu .prosze o kontakt 506996216 lib 503179720

  10. pracownik gotowy od zaraz dn. 8 października 2013 @ 14:10

    Witam , jestem mam 31 lat jestem gotowy podjąć tą pracę o zaraz. Mam duże doświadczenie w pracy na produkcji.Jestem dyspozycyjny,rzetelny oraz odpowiedzialnie podchodzę do powierzonych mi obowiązków. Język nie stanowi dla mnie bariery w porozumiewaniu się, znam bardzo dobrze język angielski. Obecnie mieszkam w Oslo ale jestem gotowy zmienić miejsce zamieszkania w razie potrzeby.Mój nr tel .+47 968 67 587 bardzo proszę o kontakt tel lub drogą mailową pozdrawiam

  11. Byłbym zainteresowany powyzszym ogłoszeniem o prace.Jestem bez nałogów ,zdrowy fizycznie , mam 21 lat Prosze o kontakt na adres email nizialek@o2.pl

  12. Witam jestem chętny podjąć prace.
    Angielski Komunikatywny prawo jazdy kat B
    tel kontaktowy 661366806