€ ok. 150 NOK/h brutto

Norwegia praca od zaraz bez języka-pomocnik na budowie Oslo 2014

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 23 lutego 2014 21:51

Poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w Norwegii przy wykończeniach w budownictwie. Oferta od zaraz dla osób bez znajomości języka obcego w Oslo z doświadczeniem przy podobnych remontach i z zamiarem założenia działalności gospodarczej.

Stanowisko: Pomocnik budowlany
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: ok. 150 NOK/h brutto

Zadania:
– prace remontowe takie jak malowanie, tapetowanie, układanie wykładzin podłogowych, cyklinowanie parkietu, układanie kafelków i wiele innych.

Wymagania:
– złota rączka
– bardzo dobra sprawność fizyczna
– motywacja i chęć do pracy
– udokumentowane doświadczenie w branży
– bez nałogów
– kultura osobista
– posiadanie samochodu będzie dodatkowym atutem
– znajomość podstaw języka angielskiego mile widziana

Oferujemy:
– pracę na dłuższy okres
– pomoc w znalezieniu mieszkania
– pomoc w wypełnianiu formalności
– dobrą płacę wydawaną w terminie
– dużo zleceń

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV wraz ze zdjęciem i referencjami z poprzednich prac na adres: marek.piasecki78@gmail.com

Źródło:

Pomocnik budowlany oferty pracy w Norwegii bez znajomości języka od zaraz

Nr ogł.: 624530a179c4d7e7

1 odpowiedź aby “Norwegia praca od zaraz bez języka-pomocnik na budowie Oslo 2014”

  1. TomaszWu dn. 27 lutego 2014 @ 14:31

    Jestem zainteresowany współpracą i gotów na założenie swojej dziełalności. Posiadam norweski numer personalny i jestem otwarty na propozycje. Doświadczenie około 20 letnie , jestem dyspozycyjny i mobilny. Czekam na odpowiedż.