€ 164 NOK/h

Norwegia praca przy pakowaniu na magazynie Haugesund bez znajomości języka

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Haugesund
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 9 grudnia 2013 20:56

Hurtownia z Haugesund szuka osoby jako magazynier/komisjoner. Fizyczna praca w Norwegii na magazynie od zaraz przy zbieraniu zamówień bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik na magazynie

Lokalizacja: Haugesund, Norwegia

Wynagrodzenie: 164 NOK/h

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie zamówień za pomocą systemu pick by voice, przygotowywaniu towarów, paletowanie.
  • Do zadań pracownika będzie należało wydawanie produktów.

Wymagamy:

  • dobra sprawność fizyczna
  • umiejętność obsługi wózka widłowego i/lub paletowego
  • znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane będzie posiadanie doświadczenia w hurtowni lub na magazynie
  • dyspozycyjność do wyjazdu na ok 6 miesięcy

Oferta:

  • umowa tymczasowa – na okres 6 miesięcy
  • norweskie warunki zatrudnienia
  • możliwość uczenia się języka norweskiego
  • pomoc przy poszukiwaniach taniego lokum
  • wsparcie przy dokumentach oraz niezbędnych tłumaczeniach

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem strony:

Praca Norwegia na magazynie pakowanie zamówień bez znajomości języka Haugesund

Nr ogł.: 36752a5d3d4de264

6 komentarzy aby “Norwegia praca przy pakowaniu na magazynie Haugesund bez znajomości języka”

  1. Witam
    jestem zainteresowany oferta pracy
    jestem zdyscyplinowany , silny
    wzrost 184 cm
    Tel 0048 606126098

  2. jesteśmy zainteresiowani państwa ofertą-783809801

  3. Witam, jestem zainteresowany Państwa ofertą. Jestem w pełni dyspozycyjny i gotowy do wyjazdu do Norwegii tymczasowo albo na stałe. Posiadam uprawnienia na wózki widłowe oraz na dźwigi stacjonarne do 3,2 tony.

  4. dziędobry jestem za interesowany waszom ofertom prosze o kontakt 887398589

  5. Witam,jestem zainteresowany Panstwa oferta.Mam 1,5roczne doswiadczenie w pracy na magazynie w Niemczech.Pracowalem na talkmanie,pda,skanerze takze rozladunek tirow.prosze o informacje724337662.pawelbaczy@wp.pl

  6. Radosław dn. 6 stycznia 2014 @ 14:14

    Witam ,wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani państwa ofertą. Mamy doświadczenie w pracy przy ogrodnictwie w Norwegii . Ja pracowałem również na produkcji, umiem obsługiwac wozek paletowy oraz mam kurs na wozki widlowe jednojezdniowe podnosnikowe . Przyzwyczajeni jestesmy do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych oraz w nadgodzinach .Szybko sie uczymy .Gotowi jestesmy do wyjazdu za granicę na dłuszy okres czasu .O kontakt proszę e-mail radziu12@amorki.pl oraz pod numerem 721 201 516