€ 158,40 NOK/h

Norwegia praca przy sprzątaniu Oslo bez znajomości języka norweskiego

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 31 grudnia 2013 12:41

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków przy sprzątaniu. Zatrudnienie w Oslo dla personelu sprzątającego bez znajomości języka norweskiego od zaraz.

Stanowisko: pracownik sprzątający

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 158,40 NOK/h

Termin: od zaraz

Zadania:

  • Pracownicy będą oddelegowywani do pracy przy sprzątaniu biur, domów i mieszkań w Oslo.
  • Możliwe przyjmowanie zleceń do pracy po remontach.
  • Do zadań należeć będzie mycie podłóg, odkurzanie, mycie okien, ścieranie kurzy…

Oczekiwania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz do kwietnia 2014
  • udokumentowane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Oferta:

  • Praca u Norweskiego pracodawcy
  • norweskie warunki zatrudnienia, ubezpieczenie i odprowadzanie składek
  • pracodawca pomaga pracownikom w znalezieniu zamieszkania
  • pomoc przy organizowaniu dokumentów potrzebnych do wyjazdu.

Aplikacja:
Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV oraz kilka zdań na swój temat KONIECZNIE w języku angielskim na poniższy adres e-mail:martyna.grabarczyk[at]10g.pl

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-przy-sprzataniu-bez-jezyka-norweskiego-oslo/

Nr ogł.: 81652c1b911d6a9c

4 komentarze aby “Norwegia praca przy sprzątaniu Oslo bez znajomości języka norweskiego”

  1. Witam nie potrafię języka proszę o kontakt z chęcią podejmę pracę choćby za mniejsze pieniądze niż jest w stawce kontakt 509637214

  2. Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Język angielski – komunikatywny, posiadam prawo jazdy kat. B oraz chęć podjęcia pracy od zaraz. Proszę o kontakt 785563555

  3. Zainteresowany z doświadczeniem na największej Elektrowni w Europie.
    nr. kontaktowy 502816362
    Chętny od zaraz.

  4. balekzdr dn. 8 lutego 2014 @ 00:07

    Witam. Jesteśmy zainteresowani (2osoby) pracą przy zbiorze truskawek.
    Mamy 22 i 20 lat.Jesteśmy sprawni fizycznie, bez nałogów. Nasz j.angielski jest na poziomie dobrym. Możemy podjąć prace od maja do sierpnia. Posiadamy własny samochód i prawo jazdy. Bardzo nam zależy na pracy. Kontakt: balekzdr@wp.pl 721-078-980 781-566-195 Pracowalismy juz w Norwegii