€ 250000-350000 NOK brutto stawka roczna

Norwegia praca w gastronomii kucharz od zaraz Bergen bez znajomości języka norweskiego

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Bergen
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 3 listopada 2013 20:28

Restauracja z Bergen poszukuje pilnie kucharza. Możliwość pracy w Norwegii w gastronomii od zaraz bez znajomości języka norweskiego przy przygotowaniu dań kuchni indyjskiej i hiszpańskiej.

Stanowisko: Kucharz

Miejsce: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: 250000-350000 NOK brutto stawka roczna

Termin: od zaraz

Ilość wakatów: 2

Zadania:

  • Praca w Hiszpańsko indyjskiej restauracji, serwującej dania kuchni indyjskiej oraz popularne tapas.

Wymagania:

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim
  • chęć do podjęcia nauki języka norweskiego
  • udokumentowane minimalnie 5 letnie doświadczenie w pracy na tym stanowisku
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

Oferta:

  • Praca w oparciu o umowę o pracę
  • zatrudnienie na pełen etat
  • umowa na czas nieokreślony
  • wsparcie przy znalezieniu taniego zamieszkania
  • pomoc przy formalnościach

Aplikacja:

  • Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na poniższy adres:
  • rajshaw@hotmail.com oraz do wiadomości: wup@wup.gdansk.pl
  • W tytule maila prosimy wpisać „indian cook”

Pracodawca może prosić o przedstawienie różnych dodatkowych dokumentów podczas rozmowy

źródło:

Nr ogł.: 1205261ba4ac80b1