€ 11,03 euro/h brutto + dieta

Od zaraz dam pracę w Austrii przy wykończeniach dla Tynkarza Vorarlberg

  • Kraj: Austria
  • Miasto: Vorarlberg
  • Znajomość jęzka: podstawowa znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2014 20:32

Poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w Austrii przy wykończeniach w budownictwie. Oferta z Vorarlberg dla tynkarzy ze znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem.

Stanowisko:
Tynkarz
Lokalizacja: Austria, Vorarlberg
Wynagrodzenie: 11,03 euro/h brutto + dieta

Zadania:
Do zadań tynkarza będzie należało:
– nakładanie warstw tynkarskich
– szpachlowanie
– wygładzanie ścian
– sporządzanie zapraw tynkarskich
– itp.

Wymagania:
– ukończenie szkoły o danej specjalności
– praktyczne doświadczenie
– język niemiecki
– prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
– doświadczenie w stawianiu rusztowań mile widziane

Oferujemy:
– dobrą pracę
– dodatki do pensji takie jak dieta w wysokości 41, 40 euro za każdy dzień
-zapewniamy zakwaterowanie
– pracę na czas nieokreślony
– pracodawca zapewnia stałe zlecenia
– dla chętnych do wyrobienia nadgodziny- dodatkowo płatne
– możliwość stałej współpracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikować poprzez adres: de@ksps.com.pl

Źródło:

Nr ogł.: 176534ed1713a9f9