€ 182,40 NOK/h brutto

Od zaraz Norwegia praca na magazynie bez znajomości języka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2014 20:14

Zatrudnimy od zaraz 2 osoby do pracy w Norwegii na magazynie z zabawkami. Oferta z Oslo również dla par bez znajomości języka norweskiego przy zbieraniu zamówień i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 182,40 NOK/h brutto

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało zbieranie zamówień w systemie głosowym, a następnie szukanie towaru na magazynie i przygotowywanie do wysyłki. Pracownik będzie również odbierał towar i umieszczał go w magazynie według ustalonego porządku.

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
– doświadczenie w pracach magazynowych konieczne
– możliwość podjęcia pracy na minimum 6 miesięcy
– posiadanie auta będzie dodatkowym atutem
– osoba zdrowa
– stawienie się w Gdańsku w celu podpisania umowy
– pobieramy opłatę za przygotowanie dokumentów w wysokości ok. 300 NOK

Oferujemy:
– pracę od zaraz
– brak ukrytych kosztów
– zmiany nocne
– legalną pracę
– możliwość dłuższej współpracy
– pracę również dla par
– pomoc w pierwszych dniach
– pomagamy przy załatwianiu spraw administracyjnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie maila na adres: palitelig-rekruttering@contractor.net w tytule proszę wpisać: pr/027/2014

Źródło:

Nr ogł.: 731534677a66b884