€ do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Holandii przy zbieraniu zamówień Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Utrecht
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2014 19:50

Hurtownia wielobranżowa z Utrechtu poszukuje pracowników na stanowisko order pickera przy zbieraniu zamówień na magazynie. Oferta aktualna od zaraz dla osób ze znajomością języka holenderskiego bądź angielskiego. Wyjazd na minimum 6 miesięcy.

Stanowisko: orderpicker
Lokalizacja: Holandia, Utrecht
Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało szukanie towarów w magazynie i przygotowywanie ich do wysyłki.

Wymagania:
– gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
– możliwy wyjazd do Holandii na minimum pół roku
– znajomość języka holenderskiego bądź angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:
– miłą atmosferę
– możliwość dobrego zarobku
– zdobycie nowego doświadczenia
– pracę od zaraz

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę maila: maja.jezierska@pran.pl

Źródło:

Nr ogł.: 3905341a50aa87df