Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

€ 7,50 euro/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na produkcji spożywczej bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Lista: 1 maja 2014 13:34
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Aktualnie poszukujemy 5 osób do pracy w Niemczech na linii produkcyjnej przy waflach. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka niemieckiego na pół roku. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 7,50 euro/h brutto

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało stanie przy linii produkcyjnej i kontrolowanie jakości produktów. Zatrudniony będzie również przygotowywać nadzienie do wafli oraz odpowiedzialny będzie za sortowanie i pakowanie gotowych wyrobów.

Wymagania:
– możliwość wyjazdu do Niemiec o zaraz na dłuższy okres
– znajomość systemu HACCP, ISO
– znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana
– pracodawca wymaga doświadczenia na danym stanowisku

Oferujemy:
– umowę czasową na niemieckich warunkach
– pomoc polskiego koordynatora
– brak ukrytych opłat
– oferujemy zakwaterowanie w wysokości 180 euro/mc

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: dringende@europe.com w tytule proszę wpisać numer referencyjny: DG/032/14

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-wafli-bez-jezyka-dla-polakow-berlin/

ID Ogłoszenia: 26536214d4ad8d8

Linki Sponsorowane

3 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech na produkcji spożywczej bez języka Berlin”

  1. pawel dubaniewicz na 5 maja 2014 @ 21:57

    Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy.
    Proszę o kontakt mój numer 516-693-935

  2. paulina marcinek na 12 maja 2014 @ 10:15

    Dzień dobry jestem zainteresowana pracą wraz z chłopakiem. Numer kontaktowy: 608313484, lub meil: paula_marcinek@wp.pl. Dziękuję

  3. muszka8912 na 4 czerwca 2014 @ 07:33

    Dzień dobry jesteśmy zainteresowani państwa ofertą, z dziewczyną szukamy pracy.Mieszkamy nie daleko Berlina. Proszę o jakiś kontakt. muszka8912@o2.pl Dziekuje

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.