Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

€ ok 1000 euro netto

Od zaraz praca Niemcy przy pakowaniu dla par bez znajomości języka Rheine

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rheine
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Lista: 24 września 2013 01:10
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Aktualna oferta zatrudnienia na produkcji od zaraz. Ogłoszenie pracy w Niemczech na linii produkcyjnej dla par bez znajomości języka niemieckiego w przypadku jednej osoby w parze. Druga osoba musi wykazać się dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz

Płaca: stawka godzinowa w wysokości 7 euro brutto godzina, około 1000 euro netto miesiąc

Miejsce: Rheine, Niemcy

Termin podjęcia zatrudnienia: od zaraz

Zadania:

  • Do zadań pracowników należeć będzie wykonywanie obowiązków na linii produkcyjnej polegających na pakowaniu produktów.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trój zmianowym
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • własny samochód
  • od jednej osoby wymaga się dobrej znajomości języka niemieckiego
  • doświadczenie w wykonywaniu prac na produkcji lub polegającej na pakowaniu
  • mile widziane będzie licencja na wózki widłowe
  • Praca preferowana dla par!

Oferujemy:

  • zamieszkanie- koszt pokrywa zleceniodawca
  • niemiecką umowę
  • świadczenia socjalne
  • zaliczka- możliwość pobrania już po 1 tygodniu pracy

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres:
info@all-pl.de

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-przy-pakowaniu-dla-par-rheine-od-zaraz/

ID Ogłoszenia: 685524047a04bfc2

Linki Sponsorowane

6 komentarzy na “Od zaraz praca Niemcy przy pakowaniu dla par bez znajomości języka Rheine”

  1. jestem zainteresowany prosze o kontakt 781 687 276

  2. witam wraz z mezem gotowi na wyjazd od zaraz , mamy wlasny samochod kazde posiada prawo jazdy kat B . maz ma kurs na wozki widlowe. jestesmy dyzpozycyjni i bardzo sumienni, posiadamy doswiadczenie w pracy nasz numer 794 781 843

  3. Witam,jestem zainteresowana ofertą pracy PROSZĘ O KONTAKT,mój tel 880-636-261 Pozdrawiam

  4. Witam ja i moja dziewczyna jestesmy zainteresowani praca 603261955

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.