€ od 6,31 do 7,50 GBP/h brutto

Od zaraz praca w Anglii na linii produkcyjnej przy montażu Tewkesbury

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Anglia, Tewkesbury
  • Znajomość jęzka: dobra znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 27 lutego 2014 22:32

Damy fizyczną pracę w Anglii przy produkcji i montażu elementów elektronicznych na linii produkcyjnej od zaraz. Oferta dla osób bez doświadczenia i ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny na produkcji
Lokalizacja: Anglia, Tewkesbury
Wynagrodzenie: stawka rosnąca od 6,31 do 7,50 GBP/h brutto

Zadania:
Pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za montowanie części elektronicznych.

Wymagania:
– pracowitość i dokładność w wykonywaniu zadań
– język angielski na poziomie dobrym
– ze zdrowym kręgosłupem
– posiadanie własnego samochodu
– gotowość wyjazdu od zaraz
– posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy:
– wielozmianowy system pracy
– aplikację bez ukrytych kosztów
– zapewniamy płatne zakwaterowanie
– pomoc w pierwszych dniach
– płatne nadgodziny i zmiany nocne
– rosnące zarobki w zależności od czasu jaka dana osoba pracuję w firmie
– wdrożenie w system firmy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie swojego CV na adres: Adrian.Kaminski@backupstaff.co.uk

Źródło:

Nr ogł.: 295530f95d91dae9