€ £15000 - £15500/rok brutto.

Od zaraz praca w Anglii na produkcji bez doświadczenia Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 19 września 2013 23:31

Pilnie poszukiwani pracownicy na produkcję przy pakowaniu odzieży w Londynie. Praca w Anglii na magazynie od zaraz przy zbieraniu zamówień dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Miejsce: Rainham, Londyn

Wynagrodzenie: £15000 – £15500/rok brutto.

Termin podjęcia pracy: od zaraz

Praca dla osób mieszkających blisko miejsca pracy.

Zadania:

  • Pracownik będzie polegała na wykonywaniu zadań na produkcji w hurtowni odzieży.
  • Do obowiązków będzie należało pakowanie,przygotowywanie paczek do wysyłki
  • do zadań będą polegały również inne prace pomocnicze

Wymagania:

  • swobodna obsługa komputera
  • Umiejętność korzystania z programów MS Office (podstawowa)
  • posiadanie prawa jazdy
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:

  • praca 6 dni w tygodniu. Pon- pt 8-17, oraz ndz 8-15
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Aplikacja:

  • Prosimy o kontakt telefoniczny: 07958268105.

źródło: http://londynek.net/jobs/Chlopak+potrzebny+do+pracy+na+magazynie.+Od+zaraz!+Londyn+Wsch.+Rainham+Produkcja+Magazyny+ogloszenia+praca,/jobs/ad?ad_id=777313

Nr ogł.: 393523b0cc900850