€ £ 6.31 / godzina

Od zaraz praca w Anglii przy sprzątaniu – pomoc domowa bez doświadczenia

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 2 września 2013 19:14

Aktualnie firma sprzątająca domy i biura z Londynu poszukuje osób na stanowisko pomoc domowa. Fizyczna praca w Anglii od zaraz przy sprzątaniu bez doświadczenia.

Stanowisko: Pomoc domowa/sprzątaczka

Miejsce: Londyn

Płaca: £ 6.31 / godzina

Zadania:
Praca polega na sprzątaniu w biurach. Do obowiązków należy mycie podłóg, dbanie o pomieszczenia, odkurzanie itp.
Obecnie mamy do zaproponowania dwie możliwości pracy:

  • Islington- 5 dni w tygodniu 5:30pm do 7:30pm
  • Mayfair- 3 dni w tygodniu: poniedziałek, środa i piątek 5:30pm do 7:30pm

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • punktualność
  • rzetelność przy wykonywaniu obowiązków
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu

Aplikacja:
Prosimy przesłać CV na adres: cleaner@cleaningspecialistsuk.co.uk
źródło: http://londynek.net/jobs/Do+sprzatania+w+biurach+od+530pm+730pm+codzien+Londyn+Mayfair+i+Islington+Pomoc+domowa+Au+Pair+Sprzatanie+ogloszenia+praca,/jobs/ad?ad_id=774921

Nr ogł.: 2365224967200736