€ do uzgodnienia

Od zaraz praca w Danii przy układaniu płytek bez znajomości języka

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Dania
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 9 września 2013 18:12

Poszukiwani pracownicy budowlani na stanowisko Płytkarz. Oferta fizycznej pracy w Danii w budownictwie od zaraz przy układaniu płytek bez znajomości języka duńskiego dla dwóch osób.

Stanowisko: Płytkarz

Praca od zaraz

Ilość wakatów: 2

Zadania:

  • Od naszych pracowników oczekujemy umiejętnego układania płytek na beton. Do zadań będzie należało przygotowanie powierzchni oraz wszelkie prace towarzyszące.

Wymagania:

  • Pracowitość, odpowiedzialność, fachowość
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie w kładzeniu płytek przemysłowych na beton

Oferta:

  • Możliwość pracy od zaraz

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie CV na adres: remontydania@wp.pl z dopiskiem PŁYTKI

Zastrzegamy sobie, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i wówczas chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Nie przesyłamy odpowiedzi odmownych.

źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-kladzeniu-plytek-od-zaraz-id191268.html

Nr ogł.: 356522da89c84894