€ do ustalenia

Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka na linii produkcyjnej Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Opublikowany: 14 lutego 2014 17:14

Poszukiwany pracownik do pracy w Norwegii na linię produkcyjną przy tworzeniu kremu czekoladowego od marca 2014 w Oslo. Bez znajomości języka norweskiego natomiast wymagana jest znajomość angielskiego bądź niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Stanowisko: pracownik na linii produkcyjnej
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– Praca w branży spożywczej przy taśmie produkcyjnej

Wymagania:
– język norweski nie jest wymagany
– wymagany język angielski na poziomie komunikatywnym
– elastyczność
– brak przeciwwskazań zdrowotnych
– doświadczenie przy produkcji żywności
– rozpoczęcie nauki języka norweskiego będzie mile widziane
– umiejętności społeczne- praca w zespole
– sprawność manualna, szybkość, bystrość

Oferujemy:
– szkolenia 2 miesięczne płatne
– bezpłatne zakwaterowanie na czas szkolenia
– umowę o pracę
– stałą pracę w Norwegii
– zaświadczenie o niekaralności
– po zaliczonym szkoleniu podpisanie umowy z norweską firmą
– negocjację co do zarobków

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy o aplikowanie poprzez stronę: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferty-pracy-w-norwegii-produkcja-kremu-czekoladowego-bez-jezyka-od-03-2014-oslo/

Nr ogł.: 26452fe3b369955e

2 komentarze aby “Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka na linii produkcyjnej Oslo”

  1. Ewciaa8528 dn. 19 lutego 2014 @ 11:57

    Witam,
    4 studentki są zainteresowane państwa ofertą pracy.Wszystkie posiadamy prawo jazdy kat.B. Język angielski na poziomie komunikatywnym. Bez nałogów. Jesteśmy pracowite oraz uczciwe. Jeśli chodzi o doświadczenie pracowałyśmy w różnych branżach m.in. prace ogrodowe, gospodarcze, porządkowe, produkcyjne itp. Bardzo prosimy o rozpatrzenie naszego zgłoszenia.

    e-mail: ewa.protasiewicz@wp.pl nr.kontaktowy: +48 511388577

    Pozdrawiamy

  2. elizbeth.misior dn. 25 lutego 2014 @ 20:39

    Witam, jestem zainteresowana waszą ofertą pracy. Jestem osobą pracowitą, sumienną i gotową podjąć pracę od zaraz. Z góry dziękuje za rozpatrzenie mojej prośby. Kontakt: telefon: elizabeth.misior@gmail.com telefon: 739069418