€ od 6,50 GBP

Oferta fizycznej pracy w Anglii na produkcji Bilston – operator produkcji

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Bilston
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 3 grudnia 2013 23:43

Firma produkująca wyroby plastikowe z Bilston poszukuje na stanowisko operatora produkcji. Oferta fizycznej pracy w Anglii przy wsparciu procesów produkcyjnych.

Stanowisko: Operator produkcji

Miejsce: Bilston, Anglia

Wynagrodzenie: 6,50 GBP – stawka obowiązująca poprzez okres próbny 12 tygodni, następnie 7,50 GBP

Liczba miejsc: 1

Opis stanowiska:

  • Pracownik będzie odpowiadał przed menadżerem za produkcję.
  • Konieczność przystosowania się do wszystkich instrukcji i procedur bezpieczeństwa
  • Wsparcie procesów produkcyjnych
  • przenoszenie 25 kg worków

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • posiadanie 3 letniego doświadczenia w firmie produkcyjnej
  • znajomość metod produkcyjnych i sprzętu w fabrykach
  • dobry stan zdrowia i kondycja fizyczna
  • zaświadczenie o niekaralności
  • szybkie przyswajanie wiedzy

Oferta:

  • Pełna odzież robocza- również maseczki, ochrona na oczy i uszy
  • zamieszkanie płatne ok 50-75 GBP tygodniowo
  • praca odbywa się 5 dni w tygodniu po 8 godzin
  • praca od 8-17- w tym godzina przerwy
  • wsparcie przy formalnościach

Uwaga: kandydatów prosimy o zabranie ze sobą dokumentów- paszport oraz własnej pościeli

Aplikacja:

  • telefoniczna z Polski – 0044 203 2399 102
  • można również przesyłać zgłoszenia drogą elektroniczną na adres: kamila374@gmail.com – prosimy pamiętać o dołączeniu kodu pocztowego swojego miasta w treści wiadomości
  • Możliwość aplikacji SMS-owej ( pod ten numer prosimy NIE dzwonić!): 0 795 250 0426 (z Polski 0044 7952 500 426) –

źródło: http://www.praca4u.net/operator-produkcji-bilston-id199364.html

wyświetleń: 2000, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 523529db1d53dbd0

1 odpowiedź aby “Oferta fizycznej pracy w Anglii na produkcji Bilston – operator produkcji”

  1. Dzień Dobry
    Chciałbym dowiedzieć się wiecej o tej pracy mam 4 chetnych do podjecia pracy są nimi dwie kobiety oraz dwóch mężczyzn angielski bardzo slaby ale jestesmy osobami ambitnymi i napewno nie zawiedziemy Państwa w pracy jesteśmy bardzo chętni by u państwa pracowac prosze o szybką odpowiedź w tej chwili mieszkamy w polsce ale chcieli byśmy wyjechać za granice by zarobić jak to mówią na chleb