€ do uzgodnienia

Oferta fizycznej pracy w Austrii przy budowie dróg w Graz

  • Kraj: Austria
  • Miasto: Graz
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 12 września 2013 22:50

Firma budowlana z Graz w Austrii poszukuje robotników drogowych. Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Austrii przy budowie dróg i autostrad. Pracodawca wymaga doświadczenia i znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Robotnik drogowy

Miejsce: Graz, Austria

Zadania:
Pracownicy będą mieli za zadanie wykonywanie wszelkich prac fizycznych przy kładzeniu nawierzchni.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie uprawnień na przecinarki do nawierzchni dróg, walce drogowe, ubijaki wibracyjne…
  • doświadczenie przy budowie dróg
  • fachowość
  • posiadanie prawa jazdy oraz własnego auta

Oferta:

  • zamieszkanie
  • austriackie warunki zatrudnienia
  • umowę i warunki pracy zgodne z austriackim kodeksem pracy
  • pracownikom ołacamy składki i zapewniamy ubezieczenie
  • oferujemy pomoc przy zdobyciu świadczeń socjalnych

Aplikacja:

  • Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem Asfalt/Austria

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/robotnik-drogowy-bitumiarz-2023747.html

Nr ogł.: 6865231cd4a1ea9b