€ 8,57 euro/h brutto

Oferta fizycznej pracy w Holandii przy produkcji serów bez języka Zeewolde

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Zeewolde
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 20 marca 2014 18:55

Zatrudnimy pracowników fizycznych na produkcję serów do pracy w Norwegii na linii produkcyjnej przy pakowaniu i porcjowaniu wyrobów spożywczych. Oferta z Zeewolde skierowana do osób bez znajomości języka holenderskiego z doświadczeniem i znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Zeewolde
Wynagrodzenie: 8,57 euro/h brutto

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za stanie przy linii produkcyjnej i porcjowanie serów, ważenie, a następnie układanie ich w opakowaniu. Pracownik będzie również donosił sery na linię produkcyjną.

Wymagania:
– możliwość wyjazdu za granicę na dłuższy okres (rok czasu)
– bez przeciwwskazań zdrowotnych
– osoba wytrzymała, sprawna fizycznie
– musi posiadać zaświadczenie o niekaralności
– osoba odpowiedzialna, pracowita
– minimum roczne doświadczeni przy produkcji spożywczej
– języka angielski komunikatywny
– szybkość uczenia się

Oferujemy:
– pracę na rok czasu
– dobrą płacę
– szkolenie
– wprowadzenie w politykę firmy
– pomoc przy formalnościach
– pomoc przy organizacji wyjazdu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-na-produkcji-serow-zeewolde-z-jezykiem-angielskim/

Nr ogł.: 773532a11d252c4a

1 odpowiedź aby “Oferta fizycznej pracy w Holandii przy produkcji serów bez języka Zeewolde”

  1. Witam,
    Jestem zainteresowana Państwa ofertą.
    Jestem młodą osobą zdeterminowaną do podjęcia pracy.
    Posiadam doświadczenie w pracy na magazynie, gdyż zdobyłam je pracując dla koncernu bieliźniarskiego w Moskwie a także w Anglii.
    Zdobyłam wysoki poziom znajomości języka angielskiego na poziomie C1, a także znam podstawy języka rosyjskiego. Mam prawo jazdy B i B1 oraz książeczkę sanepidowską.
    Potrafię radzić sobie z wieloma problemami, więc jestem pracownikiem, który może kandydować na kilka stanowisk.
    Co więcej, jestem osobą dobrze zorganizowaną więc znalezienie zakwaterowania na własną rękę nie byłoby dla mnie przeszkodą.
    Jeśli jesteście Państwo zainteresowani,
    proszę o kontakt na numer +48533247761 lub email: anita.comber@gmail.com
    Pozdrawiam.