€ 6,50 funta/godz. brutto

Oferta fizycznej pracy w Wielkiej Brytanii na magazynie

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Wielka Brytania
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 6 października 2013 22:54

Magazyn szuka pracowników fizycznych na stanowisko magazynier. Praca w Wielkiej Brytanii na magazynie przy rozładunku, załadunku, zbieraniu zamówień, paletowaniu.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce: Wielka Brytania

Płaca: 6,50 funta/godz. brutto

Zadania:

  • Wykonywanie wszystkich prac magazynowych polegających między innymi na:
  • Rozładunek i załadunek samochodów dostawczych
  • Pakowanie i przepakowanie produktów
  • Prowadzenie ewidencji na magazynie
  • Zbieranie i kompletowanie zamówień
  • Paletowanie
  • Oraz inne czynności zlecone przez przełożonego

Oczekujemy:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Przejście testu TMS na miejscu- jest to odpowiednik naszego BHP. Oczekujemy wyniku bardzo dobrego 100%
  • dobra kondycja fizyczna

Oferta:

  • umowa z brytyjską agencją pracy
  • Dojazdy, zamieszkanie, wyżywienie na koszt pracownika

Aplikacja:

Nr ogł.: 258524eef8ac4f36