€ do uzgodnienia

Oferta praca w Norwegii dla magazyniera przy pakowaniu Tomrefjord

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Tomrefjord
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 3 października 2013 22:23

Aktualna oferta zatrudnienia na magazynie z częściami w Tomrefjord. Fizyczna praca w Norwegii dla magazyniera przy pakowaniu i wydawaniu towarów. Mile widziana będzie licencja na wózki widłowe.

Stanowisko: Pracownik na magazynie

Miasto: Tomrefjord

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:

  • Do zadań pracowników należeć będzie prowadzenie dokumentacji stanów magazynowych, udzielanie informacji dla klientów na temat dostępności produktów oraz domawianie brakujących towarów.
  • Do obowiązków należeć będą prace pomocnicze przy pakowaniu i wysyłce produktów a także rozładunek samochodów dostawczych.
  • Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

Wymagania:

  • swobodna obsługa komputera
  • język angielski i norweski- znajomość na poziomie dobrym
  • co najmniej średnie wykształcenie
  • licencja na wózki widłowe będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • Umowę z norweską firmą
  • ubezpieczenie i świadczenia emerytalne
  • dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Malin Uggedal
HR Manager
Telefon
481 92 146

Kristian Søviknes
Global Logistics Manager
Telefon
932 08 630

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/magazynier-praca-norwegia-w-magazynie-z-czesciami-tomrefjord/

Nr ogł.: 403524b378e5bcbd