€ od 6.86 £/h

Oferta pracy w Anglii na magazynie bez znajomości języka Buckinghamshire

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Anglia, Buckinghamshire
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 13 marca 2014 22:27

Magazyn z Buckinghamshire poszukuje pracowników fizycznych bez znajomości języka angielskiego do pracy w Anglii. Oferta zatrudnienia na magazynie pocztowym przy wysyłce i odbiorze paczek.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Lokalizacja: Anglia, Buckinghamshire
Wynagrodzenie: stawki od 6.86 £/h

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należała praca na magazynie, w którym będzie odpowiedzialny za takie czynności jak:
– układanie paczek pocztowych na półkach
– oznaczanie paczek
– wysyłka i odbiór paczek
– prace porządkowe na magazynie
– skanowanie poczty

Wymagania:
– posiadanie licencji UK FLT będzie dodatkowym atutem
– znajomość języka angielskiego mile widziana
– niezbędne jest posiadanie- National Insurance Number
– dwa zdjęcia
– osoby niekarane
– osoba zamieszkała na stałe w UK
– potwierdzenie miejsca zamieszkania na terenie kraju
– doświadczenie
– referencje z poprzednich prac o podobnym stanowisku do wglądu (z okresu 5 lat)

Oferujemy:
– stałą pracę
– możliwość rozwoju zawodowego
– zapewnione urlopy i dni wolne
– premie na koniec roku
– premie za nadgodziny
– po okresie próbnym możliwość skorzystania ze szkoleń pierwszej pomocy, inspektora pożarowego oraz na wózki widłowe

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie na adres: sebastianst78@gmail.com proszę podać kilka informacji o sobie, takie jak: imię, nazwisko i doświadczenie.

Źródło: http://uk.pgra.pl/oferty/fizyczna_1/praca-w-magazynie-pocztowym_i467

Nr ogł.: 9853220faf6f9ff