€ 6.19 do 7 £ na godzina

Oferta pracy w Anglii na magazynie Londyn od zaraz

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Znajomość jęzka: podstawowa znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 27 września 2013 19:41

Pilnie poszukiwani pracownicy fizyczni na magazyn z Londynu. Możliwość pracy w Anglii przy pakowaniu, załadunku i rozładunku kontenerów bez doświadczenia ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko1: Magazynier
Stanowisko2: Pracownik magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe

Miasto: Londyn

Płaca: 6.19 do 7 £ na godzina

rejon: Greenford, Londyn część zachodnia

praca preferowana dla mężczyzn

Termin: Od zaraz

Zadania:

  • Praca fizyczna polegająca załadunku kontenerów, pakowaniu oraz przygotowywaniu towarów do wysyłki, paletowanie oraz wykonywanie ogólnych prac pomocniczych na magazynie

Wymagania:

  • minimalnie podstawowa znajomość języka angielskiego, jednak mile widziana będzie znajomość na poziomie komunikatywnym
  • sumienność, pracowitość
  • motywacja do pracy
  • znajomość i przestrzeganie zasad BHP
  • posiadanie obuwia ochronnego

Oferta:

  • Oferta pracy na pełen etat
  • około 30-40 godzinny tydzień pracy

Aplikacja:
Prosimy o kontakt SMS pod numer 079 7733 7703.
w wiadomości prosimy zawszeć krótki opis własnej osoby.
UWAGA: PROSIMY NIE DZWONIĆ! Kontakt tylko smsowy
lub o przesłanie CV na maila: applicants@bnwstaffing.co.uk

źródło: http://bit.ly/19ClTqN

Nr ogł.: 61752455c431c04c

2 komentarze aby “Oferta pracy w Anglii na magazynie Londyn od zaraz”

  1. pracownik od zaraz dn. 1 października 2013 @ 14:34

    Jestem zainteresowany ofertą Państwa pracy. Posiadam uprawnienia na wózki widłowe, ponadto pracowałem juz rok czasu w Anglii. prosze o kontakt tel. 603-430-705 lub email

  2. Witam , jestem zainteresowany Pańską ofertą. Przyjechałbym z dziewczyną i pracowalibyśmy oboje.
    W razie pytań proszę o kontakt
    tel. 726-908-074