€ 14 000 GBP rocznie

Oferta pracy w Anglii w hotelowej restauracji – kelner/kelnerka

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: North Yorkshire
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 10 listopada 2013 23:36

Hotel z restauracją poszukuje pracowników na stanowisko kelner/kelnerka. Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii przy obsłudze gości, podawaniu posiłków, pomoc przy barze i recepcji.

Stanowisko: Kelner/kelnerka

Miejsce pracy: Richmond, North Yorkshire, Anglia

Wynagrodzenie: 14 000 GBP rocznie

Zadania:

  • Do zadań pracowników należeć będzie witanie oraz obsługa gości.
  • Obowiązkiem będzie pomoc przy barze, recepcji

Wymagania:

  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy zagranicą na stanowisku kelnera/kelnerki
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • miła aparycja, pozytywne nastawienie, wysoka kultura osobista
  • chęć do podjęcia pracy na stałe
  • własny samochód
  • zapał do pracy

Oferta:

  • stałą pracę
  • szkolenie obejmujące tematykę prowadzenia recepcji
  • zamieszkanie koszt pokoju jednoosobowego to 150GBP miesięcznie- w przypadku dwóch osób 200 GBP miesięcznie

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim-
biuro@hmserwis.pl

źródło: http://www.praca4u.net/kelner-kelnerka-foh-hotelrestaurant-w-richmond-id197407.html

Nr ogł.: 266527a41c0712d2