€ do ustalenia

Oferta pracy w Belgii od zaraz na złomowisku przy cięciu metalu Genk 2014

  • Kraj: Belgia
  • Miasto: Genk
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 5 marca 2014 18:13

Od zaraz poszukujemy pracowitej osoby do fizycznej pracy w Belgii przy segregacji metalu na złomowisku w miejscowości Genk. Oferta z zakwaterowaniem i atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Belgia, Genk
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik będzie miał za zadanie segregowanie metalu na złomowisku, jego cięcie i przenoszenie do odpowiedniego miejsca.

Wymagania:
– witalność i wytrzymałość fizyczna
– możliwość wyjazdu na dłuższy okres
– minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
– posiadanie samochodu
– samodyscyplina i zapał do pracy
– wytrzymałość na ciężkie warunki
– Komunikatywna znajomość  jednego z języków: angielski, niemiecki lub holenderski.

Oferujemy:
– pracę już od marca
– bardzo dobrą płacę w terminie
– pomoc organizacyjną na miejscu
– zapewnione bezpłatne zakwaterowanie
– strój roboczy
– 40- sto godzinny tydzień pracy
– zwracane koszty dojazdów do pracy
– ubezpieczenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV na adres: weegree.158983@poczta.startpraca.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-zlomowiska-nr-ref-pz0214-id206430.html

Nr ogł.: 17553150628c7228