€ od 4,72 euro/h do 8.98 euro/h

Oferta pracy w Holandii na magazynie przy zbieraniu zamówień Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Utrecht- De Meern / Almere
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 9 września 2013 18:12

Holenderski magazyn poszukuje pracowników fizycznych. Aktualna oferta pracy w Holandii w Utrecht przy przyjmowaniu i zbieraniu zamówień na magazynie oraz skanowaniu towarów.

Miejsce pracy: Utrecht- De Meern / Almere

Stanowisko: Pracownik magazynu

Długość umowy: 6 miesięcy z możliwością przedłużenia

Wynagrodzenie: stawki wiekowe/godzinowe:
19 lat 4,72 euro
20 lat 5,52 euro
21 lat 6,51 euro
22 lata 7,64 euro
23 -… 8,98 euro

Zadania:

  • Do obowiązków pracowników należy przyjmowanie i zbieranie zamówień na artykuły spożywcze i chemiczne. Do zadań będzie należało skanowanie towarów i uporządkowanie ich na półkach. Realizacja działań odbywa się również w chłodniach w niższych temperaturach. Praca odbywa się w różnych godzinach

Wymagania:

  • Możliwość podjęcia pracy trwającej 6 miesięcy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym-warunek ten sprawdzamy
  • uczciwość
  • odpowiedzialność

Oferta:

  • Ubezpieczenie- koszt 20,75 euro/tydzień
  • Zakwaterowanie koszt zależnie od wieku:

19- 30 euro za tydzień
20- 50 euro za tydzień
21- 63 euro za tydzień
22- 70 euro za tydzień
23-… 75 euro za tydzień

  • możliwość podjęcia pracy na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia

Aplikacja:
CV na adres mailowy: Holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem: Pracownik magazynu
źródło:http://www.praca4u.net/pracownik-magazynu-ze-znajomoscia-jezyka-angielskiego-id191653.html

Nr ogł.: 926522c60a3b5494